ΤΣΟΥΠ... Όπως μπήκε η Άνοιξη, τα κορίτσια της Show Biz ήρθαν να μας ζουζουνίσουν σαν τις μελισσούλες... Κάπως έτσι το είδε (Μελισσούλα) η Μαρία Κορινθίου, φόρεσε ένα καφέ-λαδί Ταγέρ μαζί με ένα προκλητικότατο στηθόδεσμο, χρώματος μαύρου, με δαντέλα και λίγο Μώβ αν πρόλαβα να δω καλα ( Ένας ξανθός "σωματοφύλακας μας αγριοκοίταζε)... Να πεις ότι παρανομουσαμε;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibrNwCif4UstzVOb5evWCzJvKkQQST2WZFALNWn4_xXmy1Nlti2nA1KY8uq7YjF-1DoNF_d_V5nhbwS0to1DSKGysxAIye-qGpRk5_jIFyFupAXdICpwmo1Cgd2wkFBkXGPL6j-4kgZVY/s320/1.bmp)
Εύγε Μαρία.. Όλα για την Τέχνη στις 3:45' μμ το μεσημέρι... Ούτε να ξαποστάσει δεν προλαβαίνει το κορίτσι... :) ...Καβάλα και σε γοβάκι pip toe... Παρακαλώ!!!
0 Σχολίασε το Άρθρο...:
Δημοσίευση σχολίου