Αποκαλύψεις για τα όσα συνέβαιναν και συμβαίνουν στον δήμο της Στυλίδας που προκαλούν πολλές συζητήσεις στην τοπική κοινωνία...
Όταν ο Απόστολος Γκλέτσος εκλέχτηκε Δήμαρχος Στυλίδας τον ενημέρωσαν ότι έχει Mercedes και οδηγό για τις μετακινήσεις του. Σύμφωνα με το lamiareport.gr, η Mercedes E200 είχε αγοραστεί από την προηγούμενη Δήμαρχο Στυλίδας κ. Αλέκα Καραγεώργου - Σχορετσανίτη.
Σύμφωνα με πληροφορίες το αυτοκίνητο της Δημάρχου είχε μεταλλικό χρώμα, αυτόματο κιβώτιο, ηλιοροφή, Comand Audio 50, ηλεκτρική κουρτίνα πίσω, ηλεκτρικούς αναδιπλούμενους καθρέπτες και κόστισε στο Δήμο 25.000 ευρώ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8JOcUhH17PJpXE11bACyzCQezMT5QIX13dyqz-iJqUiy4SWoP33nhfVQDyrlBoIarovEScH__wU-c5z_8uYNIYFz_3gqqivdJAV88nLUIC9Jlbf9sZf-CxApbEXdf4r8e5puEHkCFzIao/s1600/gkletsos.jpg)
Σύμφωνα με το lamiareport.gr, κάτι ανάλογο έγινε και με τα κινητά τηλέφωνα στο δήμο Στυλίδας. Ο Απόστολος Γκλέτσος βρήκε ένα καθεστώς, σύμφωνα με το οποίο τα κινητά τηλέφωνα της Δημάρχου, των Αντιδημάρχων και του προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου τα πλήρωνε ο Δήμος.
Όταν βγήκε ο Απόστολος Γκλέτσος έδωσε εντολή να κοπούν και όλοι πλέον πληρώνουν τα κινητά από την δική τους τσέπη και όχι με χρήματα των Δημοτών.
ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!
0 Σχολίασε το Άρθρο...:
Δημοσίευση σχολίου